USD: 3,6667 TL
Euro: 4,3131 TL
Sterlin: 4,8627 TL
 
EKİBİMİZ
 
    Broker
Tayfur Onaran
541 259 50 00
tonaran@remax-smart.com

     Gayrimenkul Danışmanları
Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız
Kenan Uluergüven
505 4209189
kenan@remax-smart.com
Tuğrul Helvacıoğlu
532 275 36 53
thelvacioglu@remax-smart.com
RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız
Fahreddin Şahin
542 255 19 43
fahreddinsahin@remax-smart.com
Fuat Şenocak
553 188 78 89
fuat@remax-smart.com
Gülü Çelebi
533 266 66 99
gulcelebi@remax-smart.com
Taner Mallı
532 321 79 57
taner@remax-smart.com
Tansu Aktaş
532 355 81 19
tansu@remax-smart.com
Yakut Karadeniz
538 463 57 30
yakutk@remax-smart.com
     Ofis Ekibimiz
Yasemin Yahşi
Ofis Asistanı
-
yasemin@remax-smart.com
Copyright © 2012 RE/MAX Smart Çırağan Cad.Çırağan Apt.No:93 D:3 Ortaköy - Beşiktaş - İstanbul
Tel : 212 259 50 00
Fax : 212 258 20 60
info@remax-smart.com
CreatedBY COMUNER